betonski lovilec olj

Kako deluje betonski lovilec olj in kdo ga potrebuje

Betonski lovilec olj lovi olje in maščobe, ki lahko negativno vplivajo na sisteme odpadne vode, zato klikni tukaj in izberi svojega. Ti onesnaževalci lahko povzročijo resne težave podjetjem, posameznikom in skupnostim, kar povzroči draga popravila in okoljsko škodo. Betonski lovilec olj je običajno nameščen v komercialnih in industrijskih okoljih, je vodovodna naprava, namenjena filtriranju olja in maščob iz odpadne vode, preden ta vstopi v kanalizacijski sistem. Ko olje, bencin in mast pridejo v vodni sistem, lahko povzročijo težave in so lahko škodljivi za okolje, če niso pravilno odstranjeni.

 betonski lovilec olj

Olje in mast lahko plavata na površini vode in pustita plast pene. Betonski lovilec olj je naprava, ki se uporablja za odstranjevanje ogljikovodikov iz vode. Namenjen je odstranjevanju teh onesnaževalcev iz odpadne vode in povzroča manj škode okolju. Z uporabo separatorja maščob lahko zagotovite, da vaše podjetje prispeva svoj del k zaščiti planeta. Ločevalci maščob delujejo tako, da uporabljajo gravitacijo za ločevanje olja in maščob iz vode. Olje in mast plavata na vrhu separatorja, voda pa lahko teče skozi dno. Ločeno olje in mast se nato zbereta v komori, kjer ju je mogoče ustrezno odstraniti. To se doseže z ograjami za mulj ali separatorji oljne vode za separatorje maščob.

Prednosti uporabe betonski lovilec olj so, da preprečuje vstop olja in maščob v okolje, kar je lahko škodljivo za vodne organizme, zmanjša količino blata, ki ga je treba odstraniti, pomaga vzdrževati zdrav sistem za čiščenje odpadne vode z odstranjevanjem onesnaževalcev, kot sta olje in maščoba. Betonski lovilec olj pred dvoriščem je postal bistven del opreme v teh okoljih. Služi za zaščito okolja ter zdravja in varnosti tistih, ki delajo ali obiskujejo ta območja. Separatorje pred dvoriščem najpogosteje najdemo v bencinskih preddvorjih, obratih za točenje goriva in skladiščih goriva.

Popolni zadrževalni separatorji so pomemben del ravnanja z odpadnimi vodami, saj služijo za odstranjevanje onesnaževal in onesnaževalcev iz vode, preden lahko povzročijo škodo okolju. Pogosto se uporabljajo na območjih z visokim tveganjem, kot so ceste, skladišča goriva in parkirišča, kjer lahko očistijo celoten pretok površinske vode in preprečijo kopičenje olja in mulja.